Kurumsal

2000 li yılları, yeni bir çağın başlangıcı olarak bilip farklı olabilmeyi hayal ederek, Mİ TEKSTİL’i kurduk. Hedefimiz değişen ihtiyaçlar ve günümüzün kalite ve güven talebine cevap verebilmek, bu yolda kaliteli, özgün, mükemmel ’e yakın üretim ve müşteri memnuniyetine ulaşmaktır.

İş elbiseleri ve iş kıyafetleri alanında uzman Mi Tekstil, 2000 yılından beri hizmet vermektedir. Mi Tekstil iş elbiseleri ve iş kıyafetlerinin yanında promosyon ürünleri hizmetide yapmaktadır.

Bu doğrultuda her gün kendimizi yenileyerek ve amacımızı unutmadan çalışmaya devam etmekteyiz. Kurumlarımızın isteklerini zamanında teslim etmek ilkesinden ve kullandığımız her ürün ve hizmetin milli servet olduğu  bilinciyle kaliteden asla ödün vermeden ilerlemeye devam edeceğiz.

Firma kuruluşundan itibaren, öncelikli ilk hedefimiz bildiğimiz işi yapmak ve bu konuda kendimizi uzmanlaştırmak olmuştur. İlkemiz ; kurumsal anlamda  firmanızın tüm tekstile yönelik ihtiyaçlarını belirleyip, kaliteden asla  ödün vermeden en kısa sürede teslimatını gerçekleştirmektir.
İş elbiseleri ve diğer ürünlerimiz üretim aşamasından sonra titiz bir şekilde kalite kontrolleri yapılarak sevk edilmektedir. Bu ilkemizden asla taviz vermeden dikkatli ve titiz bir çalışmanın keyfini siz değerli iş ortaklarımızla birlikte geçirmek ve işbirliğimizin başlaması en büyük temennimizdir. 

Bu Web Sitesi Yeni Çözüm YeniSoft ile geliştirilmiştir.